איך לחמם את הבית באופן יעיל ולחסוך

 
 
כשאנחנו חושבים על החורף הישראלי, לעתים קרובות אנחנו לא מייחסים לו חשיבות רבה וחושבים שהחורף כאן הוא יחסית קל, בלי לשים לב לכך שאנחנו מתלוננים מדי חורף על כך שהבית שלנו לא מחומם דיו ושאנחנו סובלים מקור די משמעותי.

ואכן, החורף הישראלי הוא אולי במקרים רבים לא מאוד גשום, ואין לנו שלג ברוב אזורי הארץ, אבל בהחלט אפשר להגיד שהחורף הישראלי הוא קר, והוא דורש מכל אחד מאתנו את ההיערכות המתאימה לחורף בבית שלו.

הבית שלנו צריך תמיד להיות המרחב החם והנעים שאליו אנחנו חוזרים גם כשבחוץ קר וגשום, ולמרבה הצער רבים לא חושבים על זה בזמן ולא מתכננים בצורה נכונה מערכת חימום איכותית בבית שלהם.

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך לחמם את הבית באופן היעיל ביותר ולשלם פחות, אתם צריכים להכיר את האפשרויות בתחום ולהבין מה מערכת החימום המשתלמת ביותר עבורכם. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם בדיוק עם מה שאתם צריכים לדעת על הנושא.
 
 

מהן האפשרויות הקיימות לחימום הבית שלכם?

 
 
האפשרויות הקיימות לחימום הבית כיום הן מגוונות, והתשובה לשאלה איך לחמם את הבית בחורף היא לא אחת אלא שישנן תשובות שונות שיכולות להתאים למצבים שונים.
עם זאת, ניתן להגיד שהפתרון הבסיסי ביותר, שהוא גם זה הפחות מומלץ באופן חד משמעי, הוא חימום חשמלי – חימום שמבוסס על גופי חימום כמו רדיאטורים או על מזגנים שעובדים על חום. זהו חימום לא יעיל, בזבזני מאוד מבחינה כלכלית, שיוצר חום סינטטי שרבים מוצאים גם כמחניק.

לכן, נדרשים פתרונות טובים יותר. פתרון איכותי שקיים הוא חימום תת רצפתי – אך זהו פתרון עליו צריך לחשוב ולתכנן מבעוד מועד בשלב ההקמה של הבית, ולא ניתן לשלב אותו בבתים קיימים. לכן, הפתרון הטוב ביותר הן מבחינת היעילות והאיכות של החימום והן מבחינה כלכלית הוא חימום באמצעות הסקה.


 
 
 
איך לחמם את הבית
 
 
 
 

למה כדאי להשתמש בהסקה?

 
הסקה היא למעשה ניצול של חומרים כמו נפט וסולר על מנת ליצור חימום בבית שלכם. מערכות ההסקה מבוססות על פי רוב על תנור מרכזי, שבו מתבצעת השריפה של חומרי הדלק, וממנו מתפזר האוויר החם לרחבי הבית.

ניתן להתקין יציאות של החימום בחדרים השונים בצורה פשוטה בהתקנת המערכת. החימום שנוצר באמצעות מערכת ההסקה הוא חימום טבעי, עם אוויר לח ונעים שיוצר תחושה ביתית, ללא האוויר המחניק של החימום החשמלי.

בנוסף, הניצול האנרגטי של מערכות הסקה הוא יעיל בהרבה משל המערכות החשמליות – הפעלה שוות ערך מבחינת זמן והיא זולה בהרבה באופן יחסי, החימום עצמו הוא גם יעיל יותר כך שהוא מתפזר בצורה טובה יותר ויוצר סביבה חמה ונעימה יותר בפחות זמן.
 
 
 
 
 

הטובים בחימום – פתרונות משתלמים לחורף חם ונעים

 
 
 
אם אתם מחפשים דרכים איך לחמם את הבית - אנחנו נדאג לאספקה טובה ומשתלמת של נפט או של סולר עבור ההסקה בבית שלכם. לחורף חם ונעים - פנו לטובים בחימום - עם דלקים איכותיים ומחירים משתלמים לחומרי ההסקה השונים שנחוצים לכם.