הכנת הדירה לחורף

 
 
החורף הישראלי טומן בחובו הפתעות רבות
בניגוד גמור לימות הקיץ, החורף הישראלי מאופיין בימים גשומים רבים, רוחות חזקות, רטיבות איומה ושלגים מפתיעים. הסופות החזקות עלולות לפגוע בקווי החשמל, להרוס את דודי המים ולהזיק לתשתיות שונות. כיצד מתמודדים עם כל אלו באופן הטוב ביותר? במאמר הבא נפרט כיצד תכינו את דירתכם לחורף הקרוב, ותגוננו על עצמכם מפני נזקי החורף האפשריים.
 

כיצד תכינו את דירתכם לחורף הקרוב

 
  • רכישת ציוד למקרי חירום: רכשו מבעוד מועד מוצרי מזון, בגדים חמים, פנסים ובקבוקי חימום אשר ישמשו אתכם במקרה של שלגים קשים. רכישת מוצרי המזון השונים יכולה לשמש אתכם גם בימות החורף השגרתיים, בהם אין ברצונכם לצאת מן הבית ואתםם מעוניינים להתכרבל בנוחות וליהנות מאוכל מנחם וזמין.

  • התקנת אמצעי חימום לבית: החורף הישראלי אינו יעבור בשלום ללא אמצעי חימום הבית הדרושים. רכשו אמצעי חימום יעילים ועמידים, דוגמת מזגן, תנור ספיראלה, מפזר חום או מערכת הסקה מרכזית. בעת הצורך, גוונו בסוגי אמצעי חימום שונים – אמצעיי חימום חשמליים לצד אמצעי חימום הפועלים על גז, למען חימום מרבי בימות החורף הקשים.

  • ווידוא בידוד ואיטום: הידעתם שעל מנת שחימום הבית יבוצע כראוי, יש לאטום את הבית בקפידה? וודאו כי כל קירות, חלונות ודלתות הבית אטומים בצורה המרבית, על מנת שתנצלו עד תום את אמצעי חימום הבית. בנוסף לכך, וודאו כי גג ביתכם נאטםם כנדרש, וכי לא צפויות לכם דליפות מפתיעות בתקרת וקירות הדירה. במידת הצורך, הקפידו לתקן ליקויים בגג לפני פרוץ הגשם הראשון.
 
חימום הבית
 

הכינו את עצמכם לקראת חורף שלו ורגוע

 
על מנת להעביר את החורף הזה בשלווה, הקפידו על רכישת ציוד לחורף, התקנת אמצעי חימום לבית ווידוא הבידוד והאיטום של הדירה. כאשר דירתכם מוכנה כנדרש לחורף, אתם יכולים ליהנות כראוי מיתרונותיו. תקופת החורף הינה תקופה נפלאה מבחינה זוגית ומשפחתית, משום השהות הארוכה בדירה המשותפת. נצלו את החורף לשיחות מעמיקות, ובלו זמן איכות יקר מפז עם היקרים לכם מכל. אז הפעילו את חימום הבית ותנו לסערה המתחוללת בחוץ לעשות את כל העבודה.