חימום הבית

 
רוצים פתרון נוח וזול לחימום הבית וביעילות? מחפשים אחר דרך חסכונית לשמור על רמת חיים גבוהה? בואו להתייעץ עם נציגי הטובים בחימום ונמצא עבורכם פתרון אידיאלי!

בחברת הטובים בחימום מתמחים בהתאמת פתרונות לחימום הבית. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בחימום המבוסס על סולר ונפט להסקה. איתנו תוכלו להכין את הבית לקראת החורף וגם לעבור אותו בשלום. כל פתרונות החימום שלנו חסכוניים באנרגיה, לא פוגעים באיכות הסביבה ואינם דורשים תחזוקה מסובכת.
 
אנו מציעים יתרונות ייחודיים עבור בעלי בתים ודירות:
 • התקנה מהירה של פתרונות חימום אפקטיביים
 • התאמת פתרונות חימום למסגרת התקציב
 • אחריות על כל סוגי השירותים וההתקנות
 • אפשרות בחירה בין שלל אמצעי חימום
 • שירותי ייעוץ בחינם וללא התחייבות
תנו לנו להקצות עבורכם את האמצעי המתאים עבור חימום הבית בטווח הקצר והארוך. תאמו פגישת היכרות עם הנציגים שלנו והתקדמו עוד היום לפתרון יעיל.
 

מדוע חשוב להקפיד על חימום הבית?

 
חימום באמצעות סולר ונפט להסקה מבטיח רמת חיים גבוהה עבור בעלי בתים ודירות. ראשית, חשוב להקפיד על חימום כדי לשמור על ערך הנכס, על הציוד ועל הרהיטים. פערי טמפרטורות פוגעים בבידוד התרמי של הבית ויוצרים נזקים בלתי הפיכים גם לתשתית ולמבנה. שנית, החימום מונע מחלות. הסקה עקבית של הבית יוצרת טמפרטורה אחידה וכך מגנה על תינוקות, ילדים ומבוגרים.

היום כבר לא חייבים לשאת בהוצאות חשמל גבוהות על מנת לחמם את הבית. אפשר לעבור לפתרונות חימום בהסקה ולרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. מעבר לכך, התייעצות עם חברה מקצועית מאפשרת בחירה בין פתרונות חימום שונים.
 

עוברים לשיטות האקולוגיות של חימום הבית עם נפט וסולר

 
מהן השיטות המוכרות ביותר לחימום הבית בחורף ? כמובן שבבתים רבים, נוכל למצוא את מפזרי החום ואת המזגנים השונים. אולם, כאשר אנו מסתכלים על העולם שבו אנו חיים, מבחינה אקולוגית, הרי ששימוש במכשירי החשמל הללו, הוא אסון אקולוגי לכל דבר ועניין.

אלו מכשירים זוללי חשמל, ובסופו של יום, כשצריכת החשמל עולה - כך גם יש עליה עצומה בכריתת המשאבים שיש בעולמנו. מבחינה זו, כדאי לשקול אמצעים אקולוגיים יותר עבור חימום הבית שלכם - ולעשות שימוש בתנורים שמבוססים על נפט וסולר שתרכשו ישירות.
 
חימום הבית
 

מדוע חימום הבית בשיטה זו אקולוגית יותר

 
 • צריכה ישירה ואל עקיפה- כשאתם משתמשים במכשירים שהם זוללי חשמל, אתם צורכים יותר חשמל ממה שאתם צריכים. הסיבה לכך היא שזרם החשמל שמגיע לכל בית הוא אחיד - והמכשיר כבר יעשה את ההתאמות הנדרשות עבורו, אבל הצריכה עדיין תהיה גבוהה מאד, ולמעשה, אתם צורכים לא פעם חשמל שמתבזבז לחלוטין! לעומת זאת, כשאתם משתמשים בסולר ונפט עבור חימום הבית, הרי שאין שום טיפה שתלך לאיבוד, ומכאן שהניצול הוא חכם יותר.

 • יותר אנרגיה בפחות חומר - באופן כללי, כשמשתמשים בנפט ובסולר לטובת חימום הבית, הרי שמדובר על חומרים שנצילות האנרגיה שלהם היא גבוהה יותר מזו של מכשירי החשמל. למה הכוונה? ממזגנים, ובוודאי מפזרי חום, צריכים להשקיע המון אנרגיה כדי ליצור את החום המתאים, ומכאן הם זקוקים לכמויות עצומות של אנרגיה, וצורכים המון חשמל - מה שמוביל ליותר זיהום. לעומת זאת, הניצול של הנפט ושל הסולר, ידוע כניצול חכם יותר. מליטר של סולר או נפט אפשר להפיק הרבה יותר חימום בהשוואה למכשירי החשמל, ומכאן שזהו פתרון אקולוגי, כי הוא עושה שימוש טוב יותר בחומר הגלם.
 

בעצם אפשר לאזן בין השנים

 
אצלנו מאמינים שאפשר לאזן בין נוחות של חימום הבית, לבין פתרונות אקולוגיים. נכון שאנחנו עדיין צריכים להשתמש בחומרים שמופקים מהקרקע, אבל אם אנחנו עושים בהם שימוש אישי, ולא משתמשים בתשתית החשמל סתם כך - הרי שהשימוש יהיה מופחת יותר, חכם יותר, וכך אנו נוכל למנעו אסון אקולוגי רציני.
 
אל תחכו לשיא החורף והבטיחו את רמת החיים שמגיעה לכם. בנוסף, איתנו תקבלו יחס אישי וליווי מהרגע הראשון!
השאירו פרטים באתר ונעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי.
 

איך לדעת שכמות הדלק שקיבלתם זהה למה שהזמנתם?

 
 • דרשו תעודת משלוח מהנהג
 • וודאו כי סוג הדלק שהזמנתם כתוב על תעודת המשלוח
 • בקשו מהנהג שהאספקה תתבצע באמצעות מונה המיכלית בלבד
 • ודאו שהמונה של המיכלית אופס לפני התדלוק, והקפידו שתודפס לכם תעודת משלוח עם ניקוב מכני של המונה
 • בדקו את כמות הדלק במיכל שלכם לפני התדלוק באמצעות המדיד.
 • עם סיום התדלוק, ודאו בעזרת מדיד שהכמות שהזמנתם תואמת את מה שיש במיכל.
 • במידה ואין התאמה, יש להודיע לנהג ולחברה המספקת.