נפט לחימום ביתי

 
 
חברת הטובים בחימום מציעה אספקה שוטפת של נפט לחימום ביתי וסולר עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי.
אנו מתחייבים לאספקה מהירה תוך 24-48 שעות ולרשותנו ניסיון עשיר בהתאמת פתרונות חימום.


המאפיינים הייחודיים שלנו בתחום חימום הבית הם מיומנות, מקצועיות והקפדה על כללי הבטיחות. מעבר לכך, דרכנו ניתן לשמוע על מערכות הסקה ולהחליף את המזגן המזהם והבזבזני.
 
 
 
נפט לחימום ביתי
 
 
 
 

מה היתרונות של נפט לחימום ביתי על שימוש במזגן?

 
הסקה באמצעות נפט או סולר מיועדת לבתים הנמצאים באיזורים קרים. בישראל נפוץ למצוא את שיטת החימום הזו ברמת הגולן ובירושלים, אך עם הזמן מתחילים לגלות אותה גם תושבי גוש דן ואזורים אחרים.

ההסקה מתאימה לבעלי בתים, משפחות עם ילדים וגם למקומות בהם מתגוררים תינוקות או קשישים. הסיבה לכך קשורה ליתרונות המשמעותיים של נפט לחימום הבית בהשוואה לחימום רגיל עם מזגן:

  1. עלויותנפט לצורך חימום ביתי זול בצורה דרמטית ביחס לחשמל. בעוד המזגן צורך אנרגיה והפעלתו בחורף כרוכה בהוצאות של מאות שקלים בחודש, השימוש בנפט להסקה אטרקטיבי ומשתלם.

  2. יובש ולחות – הסקה בנפט אינה יוצרת יובש בלתי נעים והיא שומרת על הלחות הטבעית באוויר. לעומת זאת, המזגן מייבש אתת החללים המחוממים ומקשה על הנשימה.

  3. פיזור חום – גם ברמה המקצועית ניתן לזהות את היתרונות של הסקה עם נפט. הסקה יוצרת פיזור חום אחיד, לעומת מזגן המתמקד רק בחלקים מסוימים ואף גורם לפערי טמפרטורות.

להצעת מחיר לנפט לצורך חימום ביתי - התקשרו או צרו איתנו קשר באתר ואחד הנציגים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם עם הצעת מחיר ללא תחרות! :)
 
 
נפט לחימום
 
 
 
נפט לחימום ביתי מחיר