נפט לחימום ביתי

 
 
חברת הטובים בחימום מציעה אספקה שוטפת של נפט לחימום ביתי וסולר עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי.
אנו מתחייבים לאספקה מהירה תוך 24-48 שעות ולרשותנו ניסיון עשיר בהתאמת פתרונות חימום.


המאפיינים הייחודיים שלנו בתחום חימום הבית הם מיומנות, מקצועיות והקפדה על כללי הבטיחות. מעבר לכך, דרכנו ניתן לשמוע על מערכות הסקה ולהחליף את המזגן המזהם והבזבזני.
 
 
 
נפט לחימום ביתי
 
 
 
 

מה היתרונות של נפט לחימום ביתי על שימוש במזגן?

 
הסקה באמצעות נפט או סולר מיועדת לבתים הנמצאים באיזורים קרים. בישראל נפוץ למצוא את שיטת החימום הזו ברמת הגולן ובירושלים, אך עם הזמן מתחילים לגלות אותה גם תושבי גוש דן ואזורים אחרים.
ההסקה מתאימה לבעלי בתים, משפחות עם ילדים וגם למקומות בהם מתגוררים תינוקות או קשישים. הסיבה לכך קשורה ליתרונות המשמעותיים של נפט לחימום הבית בהשוואה לחימום רגיל עם מזגן:

  1. עלויותנפט לצורך חימום ביתי זול בצורה דרמטית ביחס לחשמל. בעוד המזגן צורך אנרגיה והפעלתו בחורף כרוכה בהוצאות של מאות שקלים בחודש, השימוש בנפט להסקה אטרקטיבי ומשתלם.

  2. יובש ולחות – הסקה בנפט אינה יוצרת יובש בלתי נעים והיא שומרת על הלחות הטבעית באוויר. לעומת זאת, המזגן מייבש אתת החללים המחוממים ומקשה על הנשימה.
  3. פיזור חום – גם ברמה המקצועית ניתן לזהות את היתרונות של הסקה עם נפט. הסקה יוצרת פיזור חום אחיד, לעומת מזגן המתמקד רק בחלקים מסוימים ואף גורם לפערי טמפרטורות.
 
 
ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני הזמנה ובעיקר חשוב להתעקש על תיאום אספקת נפט (קרוסין) ולא בתחליף נפט.
מערכת הסקה שמבוססת על נפט לחימום ביתי פועלת בצורה פשוטה יחסית. קודם כל, מזינים את הנפט אל תוך המערכת ודואגים שתהיה אספקה קבועה שלו לכל אורך העונה הקרה. נכון שבדרך כלל בישראל החורף עצמו מתחיל מאוחר ונגמר מוקדם, אבל זה לא אומר שאין ימים קרים או אפילו קפואים. במקרים כאלה, מערכת שמבוססת על נפט לחימום ביתי מוכיחה את עצמה על בסיס יום יומי כי היא כאמור חוסכת זמן, הוצאות וטרחה.

פעולת המערכת מבוססת על הפצת החום בצורה אחידה בתוך חלל הפנים. בתוך המערכת, מתרחש תהליך שבו הנפט משמש כמקור אנרגיה לשריפה. זו למעשה ההסקה שאותה מנסים לייצר, בעיקר כאשר משתמשים בנפט איכותי ומזמינים אותו מחברה שמתמחה בכך.
 
 
נפט לחימום
 
 
 
נפט לחימום ביתי מחיר
 
 
 
 

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת הנפט?

 
יש כמה דברים שאותם חשוב מאוד לבדוק לפני הזמנה של נפט לחימום ביתי. הטעות הנפוצה היא לבחור אותו רק לפי המחיר, בעוד בפועל יש שיקולים שמשפיעים גם על האפקטיביות של המערכת וגם על איכות החיים שלנו:

א. באיזה סוג של נפט מדובר – הכי חשוב לבדוק באיזה סוג של נפט מדובר. אם יש התלבטויות, נותנים עדיפות לנפט אמיתי מסוג קרוסין ולא לתחליף נפט. כאשר מזמינים נפט אמיתי, שומרים על המערכת ובעיקר מונעים התפשטות של חומרים מזהמים וכימיקלים בתוך חלל הפנים של הבית.

ב. מה זמינות האספקה – אין טעם לתאם אספקה של נפט לחימום ביתי אבל לחכות כמה ימים עד שהוא מגיע. בתקופה הקרה, חשוב מאוד לבדוק מראש מה הזמינות של האספקה והאם יש לזה השפעה על המחיר. הטובים בחימום מתחייבים לאספקה מהירה תוך 24-48 שעות.

ג. מה רמת האמינות של החברה – נפט לחימום ביתי מזמינים רק מחברה שמתמחה בכך, כאשר החברה מתמחה באספקת נפט, המשמעות היא שהיא מפעילה תהליך ארוך של בקרת איכות ובטיחות. אם רוצים ללכת על בטוח, אין תחליף למעורבות של חברה מקצועית שכבר הוכיחה את עצמה בתחום הזה ובתחומים דומים.

בתקופה שבה השוק מוצף בדלקים לא מקוריים ולא איכותיים עליך להיזהר – כי מה שזול עלול לעלות ביוקר.

 
 
להצעת מחיר לנפט לצורך חימום ביתי - התקשרו או השאירו פרטים באתר ואחד הנציגים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם עם הצעת מחיר לנפט לחימום הבית במחיר ואיכות ללא תחרות!