נפט לחימום ביתי

 
 
שומעים הרבה על נפט לחימום ביתי? לא מצליחים להבין איך זה עובד? צרו קשר עם נציגי חברת הטובים בחימום ותקבלו את כל התשובות.

חברת הטובים בחימום מציעה אספקה שוטפת של נפט וסולר עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. אנו מתחייבים לאספקה מהירה תוך 24-48 שעות ולרשותנו ניסיון עשיר בהתאמת פתרונות חימום.

המאפיינים הייחודיים שלנו בתחום חימום הבית הם מיומנות, מקצועיות והקפדה על כללי הבטיחות. מעבר לכך, דרכנו ניתן לשמוע על מערכות הסקה ולהחליף את המזגן המזהם והבזבזני.
 
 
 
נפט לחימום ביתי
 
 
 
 

היתרונות של נפט לחימום ביתי על פני שימוש במזגן

 
הסקה באמצעות נפט או סולר מיועדת לבתים הנמצאים באיזורים קרים. בישראל נפוץ למצוא את שיטת החימום הזו ברמת הגולן ובירושלים, אך עם הזמן מתחילים לגלות אותה גם תושבי גוש דן ואזורים אחרים.

ההסקה מתאימה לבעלי בתים, משפחות עם ילדים וגם למקומות בהם מתגוררים תינוקות או קשישים. הסיבה לכך קשורה ליתרונות המשמעותיים של נפט לחימום הבית בהשוואה לחימום רגיל עם מזגן:

  1. עלויות – נפט לצורך חימום ביתי זול בצורה דרמטית ביחס לחשמל. בעוד המזגן צורך אנרגיה והפעלתו בחורף כרוכה בהוצאות של מאות שקלים בחודש, השימוש בנפט להסקה אטרקטיבי ומשתלם.
  2. יובש ולחות – הסקה בנפט אינה יוצרת יובש בלתי נעים והיא שומרת על הלחות הטבעית באוויר. לעומת זאת, המזגן מייבש אתת החללים המחוממים ומקשה על הנשימה.
  3. פיזור חום – גם ברמה המקצועית ניתן לזהות את היתרונות של הסקה עם נפט. הסקה יוצרת פיזור חום אחיד, לעומת מזגן המתמקדד רק בחלקים מסוימים ואף גורם לפערי טמפרטורות.

רוצים לתאם אספקת נפט לצורך חימום ביתי? מעוניינים להתקין מערכת הסקה חדשה? מחפשים אחר פתרונות חימום אפקטיביים?

השאירו פרטים באתר ואחד הנציגים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם עם הצעת מחיר ללא תחרות!