סולר לגנרטורים

 
דלק לגנרטורים הוא דלק מופחת מס, המיועד לשימוש בגנרטורים בלבד. הדלק מיוצר ממוצרים מינרליים, הדומים באופיים ובצורתם לסולר התחבורה, אך עדיפים לשימוש בגנרטורים על פני הסולר, בגלל היותם מיוצרים מחומרים מינרליים נקיים ולא מחומרים ממוחזרים או שמנים אורגניים כגון ביו-דיזל וכדומה. סוג דלק זה הינו באיכות מעולה, בטוח לשימוש ואף מאושר על ידי מרבית חברות הגנרטורים המובילות בעולם.
 
 
 
 
בדיקה תכונות אופייניות לדלק לגנרטורים
מראה וצבע צהבהב, צלול
צפיפות, 15 מעלות, ק"ג, ל' 0.86 מקס'
צמיגות 40 מעלות CST 4.5 מקס'
נקודת הבזקה (במעלות) 56 מינמ'
תכולת גופרית, % מסה 25 מקס'
מדד צטאן 55 מינמ'
תכולת מים,% נפח 0.02 מקס'
ערך קלורי (קק"ל) 11,000
 
הערות חשובות
 
  • המידע המופיע בדף נכון למועד העדכון (2021). טרם השימוש במוצר יש לוודא כי תכונות אלו עדכניות למועד השימוש.
  • המוצר אינו זכאי להישבון בלו.
  • אין למהול מוצר זה במוצרי דלק אחרים.
 
 
סולר לגנרטורים
 
 

השימוש בגנרטורים הוא חשוב ורחב היקף

 
 
 
הצורך באנרגיה זמינה הוא אחד הצרכים החשובים ביותר בכל חברה מודרנית ובכל סביבה מודרנית, ובסביבה שלנו הדבר לא שונה כלל. כאשר אנחנו מדברים על גנרטורים, מדובר בצורך שהוא ייחודי – כאשר הגנרטורים משמשים אותנו לייצור ושימוש בחשמל ואנרגיה כאשר אנחנו יוצאים לשטח וצריכים תשתית ניידת, או כאשר אנחנו מתכננים גיבוי יעיל לתשתית החשמל במפעלים, במשרדים וכדומה. בכל מצב כזה, אנחנו צריכים תמיד לדאוג לתדלוק מספיק ואיכותי של הגנרטורים, ולשם כך אנחנו זקוקים לאספקה איכותית של סולר לגנרטורים – וכעת נבין מה הוא בדיוק השימוש בסולר וכיצד מבטיחים אספקה נכונה.
 
 
 

מה חשוב לדעת על סולר לגנרטור?

 
 
 
  • על השימוש בסולר – סולר הוא סוג הדלק הנפוץ ביותר והאיכותי ביותר עבור גנרטורים, ויש לכך סיבות רבות. הסולר יעיל מבחינת צריכת דלק, הוא בטוח לשימוש ואינו נתון לתקלות והתלקחות כמו בנזין, ויש לו עוד יתרונות רבים מבחינת השימוש בו ומבחינה כלכלית גם יחד. לא בכדי, אם כן, הוא מהווה סטנדרט לשימוש בגנרטורים כיום – ומה שצריך לעשות כאשר אתם זקוקים לאספקת סולר עבור גנרטור כזה או אחר שברשותכם הוא לוודא שאתם פונים לשירות מקצועי בתחום.

  • מדוע לפנות לשירות אספקה מקצועי? שירות מקצועי של אספקת סולר לגנרטורים הוא שקט נפשי עבורכם בכמה וכמה מובנים. ראשית, מדובר בסולר איכותי שמתאים לגנרטורים ומיוצר מחומרים מינרליים נקיים ולא משמנים ממוחזרים. בנוסף, מדובר בדרך הבטוחה ביותר לאספקה במחיר הוגן – בהתאם לכמויות המדויקות שנחוצות לכם ובהתאם למחיר הסטנדרטי והמתאים בשוק בהתאם למחירי הנפט. כך, מקצה לקצה אתם מבטיחים לעצמכם תהליך נכון מבחינה פרקטית ומבחינה כלכלית באספקת הסולר שנחוצה לכם.
 
 
 
 

הטובים בחימום מספקים לכם דלקים איכותיים במחירים נוחים

 
 
 
כשזה נוגע לאספקת דלק מכל סוג, הטובים בחימום מספקים לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר. אנחנו יודעים לספק לכם סולר לגנרטורים ועוד סוגים שונים של דלק למטרות אחרות – בכמויות המדויקות שנחוצות לכם, באספקה מהירה ויעילה ובמחירים ההוגנים ביותר בהתאם לשוק. פנו אלינו ואנחנו נדאג לאספקה המדויקת בתנאים שנחוצים לכם.