סולר להסקה

 
רוצים לחמם את הבית בלי לפגוע בכיס? הפתרון האידאלי עבורכם הוא סולר להסקה ביתית: צרו קשר עם הטובים בחימום ונשמח לתת לכם שירות איכותי, אמין, מהיר ובמחירים נוחים!
 
חברת הטובים בחימום מספקת סולר להסקה ביתית ומציעה ללקוחותיה יתרונות ייחודיים:
  • התחייבות לאספקת סולר להסקה תוך 24-48 שעות
  • סולר איכותי לכל המערכות
  • התאמת פתרונות חימום לדרישות מיוחדות
  • עמידה בתווי תקן מחמירים
  • אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים
 
במקום להמשיך לבזבז חשמל ולחמם את הבית עם מזגן, אפשר ליישם פתרונות הסקה מתקדמים באמצעות סולר להסקה. החימום שלנו מיועד ללקוחות בכל רחבי הארץ והוא מתאים לכל אורך השנה. בעזרת הידע שלנו תוכלו להיערך לחורף בצורה נכונה ולעבור אותו ללא הפרעות.
 

נפט להסקה - מה התפקידו במערכות חימום?

 
מערכת הסקה מרכזית פועלת על בסיס מספר עקרונות:

1. מקור החום – שריפת דלק או נפט להסקה וחימום ביתי מאפשרים את יצירת מקור החום של המערכת.
2. דוד מים – מערכת החימום מחממת את המים בתוך דוד סגור ומיוחד.
3. משאבות – תפקיד המשאבות הוא להעביר את המים החמים הנמצאים בתוך הדוד לצנרת מרושתת.

העברת המים במערכות הסקה מתבצעת במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. השימוש בנפט להסקה חוסך בהוצאות והוא משתלם בהשוואה לאמצעי חימום חשמליים.
 
סולר להסקה
 

סולר להסקה ביתית – איך זה עובד?

 
מערכות חימום הניתנות להפעלה באמצעות סולר עובדות בצורה פשוטה. בתוך המערכות הללו סולר הוא מקור האנרגיה העיקרי. המשמעות היא שימוש בסולר להסקה על חשבון שימוש בחשמל, צמצום צריכת האנרגיה בבית ומענה על דרישות איכות הסביבה. מעבר לכך, יש גם מערכות חימום מרכזיות בהן סולר הוא חלק בלתי נפרד מאספקת האנרגיה.

הבעירה של הסולר להסקה משחררת כמות רבה של אנרגיה והיא מייעלת אותו בהשוואה למקורות אנרגיה אחרים. סולר להסקה באיכות מעולה הוא ערובה לחורף חם ובתוך הבית הוא אחראי גם על רמת חיים גבוהה. בנוסף, באמצעות הסולר ניתן להפעיל קמין ביתי וכך לחמם את הבית ללא תחושת יובש.
 

למי סולר להסקה מתאים?

 
הסולר מתאים למשפחות עם ילדים ותינוקות והוא מוכח בתור פתרון חימום יעיל. השימוש בסולר תורם לחימום אחיד של החלל ומונע פערי טמפרטורות גם בחללים גדולים.
 
 
רוצים לתאם אספקת סולר במחירים אטרקטיביים להסקה ביתית? התקשרו או צרו קשר עם הטובים בחימום בוואצאפ או במייל ונשמח לעמוד לשירותכם :)