רכישת נפט

 
רכישת נפט היא לא סיפור פשוט אך גם לא מורכב מידי. אולי זה נשמע לכם קצת מלחיץ אך הנפט הוא חומר בטוח מאוד לשימוש, על אחת כמה וכמה כאשר בוחרים בטובים החימום. אנו הטובים בחימום נותנים לכם את אספקת הנפט הכי קלה שיש, וזה הזמן להבין כמה פרטים חשובים שימחישו זאת.
 
 

נפט למגזר התעשייתי

 
אנו בטובים לחימום מספקים נפט למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים אך השימוש העיקרי בנפט הוא במגזר התעשייתי. מפעלים רבים משתמשים בנפט באנרגיה להנעה, אנרגיה שלא תמיד ניתן להמיר באנרגיה חשמלית. הנפט למגזר התעשייתי חשוב מאד ורכישת נפט לא מתבצעת רק להנעה של כלים שונים, כמו פסי ייצור או כלי רכב תפעוליים, אלא גם לזיקוק דלקים אחרים. המגזר התעשייתי בישראל משתמש בכמויות גדולות של נפט למרות שיש לנו גז טבעי שנמצא באדמה בשנים האחרונות. לנפט במגזר התעשייתי יש שימוש חשוב מאוד בעיקר בבתי הזיקוק בחיפה ובחברת החשמל.
 

נפט להסקה ביתית

 
השימוש בנפט קיים גם במגזר הפרטי אך במידה קטנה באופן משמעותי מאשר השימוש במגזר העסקי. אנו בטובים בחימום מספקים נפט גם ללקוחות פרטיים כאשר השימוש העיקרי בנפט הוא למערכת הסקה ביתית. מערכת זו יכולה לחמם מיכל מים גדול שיכול לשמש גם לחימום של האוויר, בכמה שיטות, וגם חימום של המים. החימום של האוויר יכול להתבצע על ידי צנרת מים שתגיע עד לרדיאטורים שיהיו בחדרים או שתגיע אל מתחת לרצפה בחימום תת רצפתי שאמנם אינו נפוץ בישראל אך צובר תאוצה רבה יותר עם השנים, בעיקר במקומות קרים.
 

כיצד נרכוש נפט?

 
רכישת נפט מתבצעת על ידי ספקי הנפט, ואנו בטובים בחימום יכולים לספק לכם אותו. הנפט יכול להירכש עד הבית כך שאתם לא צריכים לעשות דבר מלבד להתקשר אלינו. אנו נגיע עם כחי ההובלה המתאימים ונמלא את כלי הקיבול שיש אצלכם שגם להם אנו יכולים לדאוג. רכישת נפט היא תהליך פשוט מאוד שיתבצע בפשטות רבה יותר איתנו אך חשוב לזכור לשים לב לכל פרטי הרכישה.

להזמנה דרך אתרינו וקבלת הטבה על סך 40 ש"ח בהזמנת 250 ליטר לחצו כאן

 
 
רכישת נפט
 
 

למה צריך לשים לב?

 
רכישת נפט היא לא תהליך מסובך ובוודאי לא כאשר אתם בוחרים בנו בטובים בחימום. עם זאת, יש צורך להתייחס לכמה פרטים כאשר אתם רוכשים את חביות הנפט שלכם כדי שתדעו מה אתם מקבלים. חביות הנפט יכולות להיות מהולות בחומרים אחרים וזאת כדי לחסוך על חשבון הלקוח. כמו כן יש לא מעט חברות שמשקרות לגבי הכמות או הנפח של החביות במטרה להונות את הלקוח ולהרוויח עליו עוד. יש חברות שלא דואגות גם לבטיחות ברמה הכי גבוהה שיש ולעתים גם לא לפי התקן. כדי שכל אלו לא יקרו עבדו רק עם ספקים מומלצים, כמונו בטובים בחימום!

אנו בטובים בחימום נותנים לכם מעל ומעבר! שירות כזה אי אפשר למצוא בשום מקום אחר וזה הזמן שלכם להתקשר אלינו ולהתחיל לעבוד ביחד!